timer heart dashboard task search Facebook

Sıkça Sorulan Sorular

Kayıtlı Personel Güvencesi Neleri Kapsamaktadır ?
BulCagir.com hizmet vermek amacı ile sistemine üye olmuş bireysel kişilerden Adli sicil kaydı, ikametgah senedi, kimlik fotokopisi ve resim almaktadır. Hükmi Şahıslarda (vergi numarası olan şirket veya şahıslardan ) Vergi levhası Yetkili kişi bilgisi varsa ustalık belgesi talep etmektedir. Hukuki bir sorun oluştuğunda bu bilgileri adli makamlarla paylaşma sorumluluğu taşımaktadır. Kayıtları olumsuzluk taşıyan kişi veya kurumlar sistemimize üye olamazlar.
Hizmet Ödemelerini BulCagir.com güvencesi altında yapabilir miyim ?
Evet Hizmet alanlar talep ederlerse ONLINE ÖDEME seçeneğinden hizmet alma antlaşması yaptığı hizmet verenin Bulcagir.com personel kodunu kullanarak ödeme yapabilirler. Hizmetin tamamlanmasını takiben verilecek onay ile bedel hizmet verene aktarılır.
Hizmet Verenleriniz Hakkında Değerlendirme Yapabilir miyim?
Evet, Hizmet veren üyelerimiz hakkında kendilerine ait bölümde yer alan değerlendirme başlığı içerisinde kişisel değerlendirme yapabilirler. BulCagir.com bu değerlendirmeleri yayınlama hakkını kendi yetkisinde değerlendirebilir.
Çalışanlarınızla Diğer Taleplerim de BulCagir.com'dan bağımsız Çalışabilir miyim ?
Evet. BulCagir.com hizmet veren ile alan arasında aracısız hizmet almayı olanaklı kılan bir açık platformdur. Dilediğiniz zaman ve süreçte BulCagir.com olmadan birlikte çalışma olanağı mevcuttur.
Belirlediğim Hizmet Verenlerin Dışında Kişilerin Gelmesi Halinde Ne Yapmalıyım ?
BulCagir.com çalışma prensipleri gereği sisteminde kayıtlı üyelerin dışında başka bir hizmet verenin ilgili kişi ile çalışmasını KABUL ETMEZ. Bu veya benzeri durumlarda Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız bildirim ile o üyenin hizmet akdi derhal sonlandırılır.
Talep Ettiğim Hizmet Tekliflerim İçin İşi Verme Zorunluluğum Var mıdır ?
Hizmet talebinde bulunan kişi veya kurumların açmış oldukları hizmet talebi için hizmet vermek için arayanlardan herhangi birisine işlemi vermek zorunluluğu bulunmamaktadır. Ancak bu taleplerin bekleme süresi ve/ veya tekrarı konusunda karar BulCagir.com inisiyatifinde devam eder.
Beni arayan Müşteriler ile BulCagir.com'dan Bağımsız Çalışabilir miyim ?
Evet, hiç bir ek ödeme yapmadan bağımsız olarak müşterilerle sürekli olarak çalışabilirsiniz.
Benim Üyelik Bedeli Dışında Verdiğim Hizmetler İçin Gereken Herhangi Bir Ek Ödeme Yapmak Zorunluluğum Var mıdır ?
Hayır, ek ödeme zorunluluğunuz yoktur. Ancak müşteri hizmet bedelini BulCagir.com üzerinden güvenli ödeme seçeneğini kullanarak yaparsa burada banka komisyonlarına bağlı olarak bir hizmet bedeli alınacaktır.
Onay Vererek Gerçekleştirdiğim Hizmetlerimde BulCagir.com'a Karşı Sorumluluğum Nedir ?
Özel bir sorumluluğunuz bulunmamaktadır. Çalışmanızdaki başarı BulCagir.com ailesine mensup tüm hizmet verenler için bir katkı olacaktır.
Hizmet Talebelerine Dilediğim Bedel Üzerinden Fiyat Verebilir miyim ?
Evet verebilirsiniz. BulCagir.com prensip olarak fiyat ve benzeri koşulları belirlemez bunu sizlerin karşılıklı oluşturmasını uygun bulur.