timer heart dashboard task search Facebook

Evde Sağlık Güzellik

Sağlık ve güzellik için evinizde her şey! Evinizde tamamen dilediğiniz gibi profesyonel hizmet almanız mümkün.

Evde Masaj

Çok sayıda masaj seçeneği evde sağlık güzellik ile sizlere ulaşıyor. Her şeyden önce dinlenmeniz desteleyecek olan bu seçenek için direkt olarak hizmetten faydalanabilirsiniz. Masajın yapılması için görevli olacak kişi için dilediğiniz gibi taleplerinizi sunma şansınız var. Bunu göz önünde bulundurmanız durumunda hem rahat edecek hem de istediğiniz gibi masajın yapılmasını sağlayacaksınız.

Masaj çeşitleri;

Seçim yapacak olduğunuz masaj için anında seçenekler üzerinden hareket edebilirsiniz. Masaj çeşitlerine bakıldığında en çok tercih edilen ya da profesyonel hizmetin olduğu seçenekleri değerlendirmeniz mümkün. Evde masaj seçeneğini değerlendirin.

Evde Epilasyon

Epilasyon olmazsa olmazlar arasında. Hizmetimiz kapsamında sunulacak olan seçeneklere göre hareket edebilirsiniz. Evde epilasyon dahilinde olan farklı uzmanlar olacaktır. Uzmanlar aracılığı ile bu hususta en iyi hizmeti sizlere ulaştırıyoruz. Hem memnun kalacağınız hem de sorunsuz bir şekilde işlemlerin uygulanacağı bir hizmet alacaksınız.

Evde Cilt Bakımı

Cildinizin bakımının da evde yapılması mümkün. Bu alanda uzman olan kişinin uygulayacağı pek çok seçenek üzerinden anında hizmet alabilirsiniz. Evde cilt bakımı için önerilenler uzman desteği ile cildinizin yenilenmesi olacak. İletişime geçerek bu alanda bilgi alabilirsiniz.

Evde Makyaj

Makyaj konusunda da önemli hususlar olacak. Tamamen size sunulacak olan seçenekler sayesinde sorunsuz bir hizmet alacaksınız. Hem güvenli bir şekilde makyajın yapılması hem de makyajın istediğiniz gibi olması mümkün. Evde makyaj için verilecek olan hizmetleri değerlendirin. Direkt olarak bu alanda taleplerinizi sunabilirsiniz.

Evde Manikür/Pedikür

Tırnak yapımı için de evde sunulacak olan hizmetten faydalanabilirsiniz. Tırnaklarınızın bakımı, tırnakların oluşturulması için direkt olarak hizmetten faydalanabilirsiniz. Tırnak yapımı ve diğer talepleriniz için en iyi şekilde bilgi verilir. Evde tırnak ayak ve el olmak üzere en iyi şekilde manikür pedikür yapılacaktır.

Evde Dövme

Dövme konusunda da evde verilen hizmet olabilir. Bu alanda tamamen sizin için evde dövme ve çok daha fazlası için iletişime geçebilirsiniz. Anında bilgi verilmesi sağlanır.

Evde Kuaför
 
Saçlarınız için kuaföre gitmeye vaktiniz yok mu? Saç kesimi, renklendirme, şekillendirme ve bakımınızı estetik yorum katarak yaptırmak için arayın profesyonel ekibe ulaşın.


Kaş Kontürü

Alanında uzman kişi yada güzellik merkezlerine ulaşın evinizin rahatlığında son yılların en gözde uygulamasından yararlanın.
 
Öğrenci Koçu

Eğitim Hayatınızla İlgili Doğru Kararlar Vermek kendinizi tanımak ve geleceğinize doğru yön vermek için uzman profesyonellere ulaşabilirsiniz.
 
Psikolog

Uzman psikologlar ile sorunlarınızla yüzleşerek çözüme ulaşabilirsiniz.
 
Yaşam Koçu

Yaşamınızı sadeleştirmenizi, yüklerinizden kurtulmanızı ve stressiz bir yaşama devam edebilmek için yaşam koçlarına ulaşabilirsiniz.
 
Evde Hemşire
 
Evde enjeksiyon, serum, pansuman, evde sonda , yatan hasta yara tedavisi gibi pek çok konuda alanında uman hemşirelere ulaşabilirsiniz.

Berber
 
Saç tıraşı, sakal ve bıyıkları düzeltilmesi, yüze masajı gibi ihtiyacınız olan her şeyde bulçağır güvencesi ile alanında uzmanlara ulaşabilirsiniz.
 

Öne Çıkan Evde Sağlık Güzellik Hizmetleri

Epilasyon
Hemen Çağır
Cilt Bakımı
Hemen Çağır
Manikür/Pedikür
Hemen Çağır
Çocuk Bakımı
Hemen Çağır
Dil Konuşma ve Ses Terapisi
Hemen Çağır
Diyetisyen
Hemen Çağır
Evlilik Terapisi
Hemen Çağır
Hasta ve Yaşlı Bakımı
Hemen Çağır
Kaş Kontürü
Hemen Çağır
Öğrenci Koçu
Hemen Çağır
Psikolog
Hemen Çağır
Yaşam Koçu
Hemen Çağır
Kuaför
Hemen Çağır
Evde Hemşire
Hemen Çağır