timer heart dashboard task search Facebook

Temizlik

Temizlik için detaylı ve profesyonel hizmet veriliyor. Nasıl mı? İşte temizlik alanında sunduğumuz hizmet detayları… Profesyonel ve sorunsuz bir temizlik için iletişime geçebilirsiniz.

Ofis Temizliği

Ofisinizin temizliği için ekip üyeleri görevlendirilir. Ofisin boyutu ve sizin talep etmiş olduğunuz görevli sayısı üzerinden anında hizmet seçenekleri oluşturulur. Bu alanda en iyi şeklide hareket edilerek, tam anlamıyla sorunsuz bir hizmet almanız sağlanıyor. Ofis temizliği konusunda uzman olan, sorun yaşamayacağınız bir ekip ile en hızlı şeklide temizliğin yapılması sağlanıyor. Göz önünde bulundurarak bu alanda sorunsuz bir hizmet alabilirsiniz. Hizmet talep ederek, dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

İnşaat Temizliği

Temizlik konusunda ihtiyaç duyulan alanlardan birim de inşaat yapılan alanlardır. Bu durumda evlerde inşaat temizliğinin yapılması, bu sorunun en kısa süre içinde çözülmesi sağlanacaktır. İnşaat temizliği konusunda memnun kalacağınız bir hizmet sizlere en iyi şekilde ulaştırılıyor olacak. Hem güvenli hem de sorunsuz bir hizmet almanızı destekleyecek olan bu seçenekler ile sorunsuz şekilde hizmet almanız tamamlanacak.

Koltuk Yıkama

Koltuklarınızın temizliğinde dilediğiniz zaman iletişime geçerek bu alanda değerlendirmenin yapılması sağlanabilir. Koltuk yıkama hizmeti için gereken en iyi şeklide yapıldığından, anında değerlendirmeniz kapsamında hizmetten faydalanacaksınız. Evde koltuk yıkama; Sizin için sunulacak olan hizmet evde dilediğiniz zaman içinde, ekip üyelerinin iç dış olmak üzere titiz bir şekilde yıkamayı yapması şeklinde olacak. Bunu göz önünde bulundurmanız durumunda sorun yaşamadan hizmetten faydalanacaksınız.

Yatak Yıkama

 Evde yatak yıkama; Sizin için sunulacak olan hizmet evde dilediğiniz zaman içinde, ekip üyelerinin iç dış olmak üzere titiz bir şekilde yıkamayı yapması şeklinde olacak. Bunu göz önünde bulundurmanız durumunda sorun yaşamadan hizmetten faydalanacaksınız.
 

Perde Yıkama

Perde temizliğinin profesyonel şekilde olması, perdelerinizin zarar görmemesini ve uzun ömürlü çalışmasını sağlar. Bunun için yapılması gereken perde yıkama hizmeti için talep sunarak, perdeleriniz için en doğru seçimi yapmaktır. Özel ilaçlar ile sorunsuz yıkama yapılır.

Halı Yıkama

Yıkama işleminin en zor olduğu alanlardan biri de halılarınız olacak. Aşama aşama halılarınızın yıkanmasını sağlıyoruz. Yıkama işlemi için mutlaka halılarınız evinizden alınır. Verilen adrese de teslimatı yapılır. Hem hızlı hem de güvenli bir şekilde, sunulacak olan bu seçenekler üzerinden değerlendirmenin en iyi şekilde yapılarak hizmet almanız önerilir. Halı yıkama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Apartman Temizliği

İnşaat temizliği,  apartmanınızın düzenli merdiven temizliği hizmeti sunan şirketlere ve bireylere güvenle ulaşıp hizmet alabilirsiniz.
 
Dezenfeksiyon

Mikrop, bakteri ve virüsler hızla yayılır. İş yeri, ev, hastane, otel, restaurant gibi kullandığınız tüm alanları güvenle ve kaliteli steril edebilirsiniz.
 
Haşere İlaçlama

Haşereler birçok hastalığın taşıyıcısıdır. İlaçlama hizmeti profesyonel ve ilgili kurumlar tarafından yapılmaktadır.
 
İnşaat Temizliği

İnşaat sonrasında oluşan kirliliğin temizlenmesi için profesyonel ekiplerimizle yanınızdayız.

 Petek Temizliği

Peteklerin, kombilerin iyi çalışabilmesi bütçenizden tasarruf edebilmeniz için zamanla bakıma ve temizliğe ihtiyacı vardır. Petek temizleme servisi olarak profesyonel kadrolara ulaşmanızı sağlıyoruz.
 
Ütü Yapma

Yoğunluktan ütü yapamıyor musunuz? Ütü yapmayı sevmiyor musunuz? Çevrenizi arayın size en yakın ütü yapan profesyonellere ulaşın.
 

Öne Çıkan Temizlik Hizmetleri

Yatak Yıkama
Hemen Çağır
Profesyonel Cam Temizliği
Hemen Çağır
Apartman Temizliği
Hemen Çağır
Dezenfeksiyon
Hemen Çağır
Haşere İlaçlama
Hemen Çağır
Petek Temizliği
Hemen Çağır
Ütü Yapma
Hemen Çağır
İnşaat
Hemen Çağır
Koltuk Yıkama
Hemen Çağır
Perde Yıkama
Hemen Çağır
Halı Yıkama
Hemen Çağır